Ze světa1 (Talentové soutěže ) :D

9. listopadu 2012 v 11:26
Čaukéés ,
Prouzdám tak po internetu a najednou vidim , že se chystá další řada superstar (No neni to praštěný , když sou pořád nějaké talentové soutěže a prostě se překrývaj a tak ? ) ..
A také , sem zjistila , že v porotě bude sedět , jako nováček Ewa Farna .. (Nevim , jestli je to pravda nebo flám , ale psali to , tak uvidíme :)) )
Na těchto stránkách http://www.mujzpravodaj.cz/clanky/superstar-velkovyroba-peveckych-hvezd-opet-v-provo.aspx se můžete podívat , že nekecám :DD .
No tak uvidíme , jak to bude , ale stejně si myslím , že ej to blbost , furt dělat talentové soutěže , když většina zpěváků de stejně do česko slovensko má talent :DD takže .,
Já vím , že třeba superstar , je určena od nějakého věku a proto , se v československo má talent můžou prosadit i ty mladší .. Ale já osobně , kdybych uměla zpívat , šla bych do superstár , jo je tam tayk konkurence ,a le neni tam dalších milion jiných talentu , je tam proste jeden talent (zpěv) , takže máš spíš šanci , se prosadit v superstar , než v Čsmt .. :)
Tak doufám , že si z toho něco vezmete , a banzájes :))

Ps : Přidávám fotky O:)

Lukáš Adamec , jeden z výherců
superstár . O:)

Ewa Farna , porotce přicházející
superstár O:)

Pamatujete si na tohoto , kouzelného pána ?
Který okouzlil , všechny v Čsmt ? :))
Ps : Viděla , sem ho naživo a mám sním fotku ♥♥ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama