10dní:)

2. září 2012 v 19:38
Ahoj , takže našla jsem na jendom super blogu článek na 10 dní . Je to super , když vás zrovna nic nenapadá a nebo prostě nemáte náladu něco vymýšlet :) Je to o mně , Napíšu pod čísly deset dní vedle toho co budu dělat a postupně , po dobu desti dní to budu plnit , hezkou zábavu!:)

1: Napsat něco o sobě .. (Věk , Oblíbená barva, Oblíbené číslo , oblíbená značka , oblíbená animovaná postavička ) !
2: Co mě charakterizuje , vlastnosti ( Ke každé vlastnosti napsat , proč mě to charakterizuje ) !
3: Napsat 5 věcí nad kterými často přemýšlí , kdy nad nimi přmýšlíš a kde!
4: Pět lidí které , pro tebe něco znamenají ( Napsat něco o nich ) !
5: Tři věci , které máš ráda ( Proč je máš ráda ? ) .. !
6: Čtyři věci co tě dokážou znechutit(proč?) !
7: Napiš pět barev : Věc v té dané barvě , a co ti ta barva připomíná !
8: Napiš kolik chceš mít dětí , jejich jména , kluka holku ? .. A vymyšlenej příběh o vaší rodince . ! :D
9: Tvůj styl oblečení , vlasů , malování , nehtů atd .. Prostě styl o všem co tě napadne ! ':)
10: Pět filmů který se ti líběj a dva , který se ti neléběj ( Napiš co se ti na něm líbí / nelíbí) ! PS: Celej článek napsanej vlastními slovy , akorát sem si vzala inspiraci . !!

1.Den: Takže , začneme hned prvním dnem , dnes se nebudu moct rozepisovat , páč mi to celej dne , nějak extra nemyslí . :D Ale tak můj věk je 13 , své jméno nebudu bohužel zveřejňovat , protože to je , až moc osobní ;)) . Má oblíbená barva je fialová (líbí se mi , protože je taková holčičí ♥♥..) . Mé oblíbené číslo je 25 a to proto , protože když se sečte 2 a 5 tak vyjde 7 a já jsem narozena 7.7 :) . Má oblíbená značka ? Né , že bych neměla , mám Pumu a Nike , ale nijak moc na to nehledím , prostě co se mi líbí to kupuju a hotovo . ;DD .. Moje oblíbená animovaná postavička ? :DD Tak to je asi Minnie holka od Mickey Mouse , protože je to vlastně moje přezdívka :D :) Chtěla , bych ještě napsat , že se hrozně bojim tmy a to neni vtip , takže na bojovce vždycky škrábu a koušu :D ..
Pro dnešek si myslím , že by to mohlo stačit , no a zítra budu pokračovat druhym dnem teda pokud to stihnu , no přemýšlím že bych přednastavila článek . Ještě uvidím , ale i tak se mějte hezky , pá :)* ... Ps : Zejtra škola , brr.. !! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama